AKCESORIA

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Baterie

W ofercie naszego gabinetu znajdą Państwo wszystkie rodzaje baterii do aparatów słuchowych oraz implantów ślimakowych.

W sprzedaży posiadamy tylko i wyłącznie sprawdzone i najlepsze marki baterii, takie jak Interton, Signia, Duracell i Reyovac. Wszystkie baterie oferujemy z długim, kilkuletnim terminem przydatności i w bardzo atrakcyjnych cenach.                

                                  Wkładki przeciwwodne

Indywidualne w
kładki przeciwwodne są wykonywane z miękkiego materiału, który unosi się na wodzie.

Zabezpieczają one kanał słuchowy przed kontaktem z wodą. Są zalecane dla osób stale korzystających z basenów, pływalni, uprawiających sporty wodne oraz dla osób z perforacją lub brakiem błony bębenkowej. Wkładki można wykonać w wielu różnych kolorach a nawet dwa lub trzy z nich dowolnie połączyć. Przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

                            Ładowarki

Wiele z nowych,  zausznych aparatów słuchowych można po prostu naładować. Dzięki temu nareszcie nie będzie trzeba męczyć się z wymianą baterii. Wystarczy umieścić jeden lub dwa aparaty w ładowarce i gotowe! Po kilku godzinach ładowania aparaty będą działać cały dzień i wieczór. W niektórych ładowarkach w trakcie ładowania aparaty zostaną również automatycznie osuszone, co daje dodatkowy komfort użytkowania i wydłuża ich żywotność.


                                 Bezprzewodowość

Żyjemy w fascynującym świecie. Nowe technologie ułatwiają nam szybki kontakt, oferują ciekawe informacje, filmy i muzykę. Dla tych osób, które korzystają z osiągnięć techniki zostały stworzone aparaty bezprzewodowe, które potrafią odbierać bezpośrednio wysokiej jakości dźwięk z urządzeń elektronicznych*. Osobom mniej wymagającym polecamy proste, wygodne i niedrogie piloty do aparatów.
*telefon komórkowy, telewizor, odtwarzacz MP3 lub DVD, radio, wieża stereo, i-Pod czy komputer

Słuchawki

Stworzone by cieszyć. Słuchawki zaskakują bogatym, niezwykle szczegółowym brzmieniem i rewelacyjnym oddaniem przestrzeni. Przenoszą pasmo z zakresu 10-30000 Hz. Oferują nisko schodzący, miękki, dynamiczny i sprężysty bas oraz wysoko sięgającą górę. Zapewniają doskonałą klarowność i równowagę. Nieważne, czy będą wykorzystywane w profesjonalnym studiu czy po prostu do  słuchania MP3 lub innego źródła dźwięku, można po nich oczekiwać komfortu i dokładności brzmienia.
Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania słuchawek!  

Ochronniki słuchu

BASTEC dyskretne aparaty słuchowe Pszczyna,  Śląsk, woj. śląskie. Nowe, używane, komis. Super cenyHałas doprowadza do uszkodzenia, a nawet trwałej utraty słuchu.  Na uszkodzenia słuchu najbardziej narażone są osoby pracujące w hałasie lub mający z nim kontakt ale również muzycy, motocykliści, myśliwi. Oprócz wielu uniwersalnych ochronników słuchu, które mamy w ofercie, wykonujemy również indywidualne wkładki przeciwhałasowe do zastosowań prywatnych i przemysłowych, z zastosowaniem różnego rodzaju filtrów akustycznych, dobieranych w zależności od potrzeb.

                               
Urządzenia sygnalizujące

Szweckie, bezprzewodowe urządzenia wspomagające słyszenie to rozwiązania zarówno dla osób niedosłyszących, jak i osób o prawidłowym słuchu. Wszystkie urządzenia sygnalizujące oraz wspomagające zostały zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić życie codzienne. Zestaw można modyfikować na wiele sposobów – tak, aby odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom. Sygnalizacja odbywa się za pomocą narastającego głośnego sygnału, mocnego pulsującego światła oraz wibracji (poduszka wibracyjna i/lub przenośny miniaturowy odbiornik typu „pager”).

Rodzina tych urządzeń pomoże:
– w powiadomieniu o dzwonku do drzwi, gdy wyłączysz aparat słuchowy lub znajdujesz się w ogrodzie,
– w powiadomieniu o dzwoniącym telefonie,
– w powiadomieniu o płaczu dziecka,
– obudzić się rano,
– lepiej słyszeć telewizor, nie przeszkadzając innym,
– zauważyć pożar lub dym.

                                             Akcesoria
BASTEC dyskretne aparaty słuchowe Pszczyna,  Śląsk, woj. śląskie. Nowe, używane, komis. Super ceny

W ciągłej sprzedaży posiadamy akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych i wkładek usznych, m.in. tabletki rozpuszczane w wodzie oraz płyny do czyszczenia i dezynfekcji wkładek usznych, kapsuły osuszające, czyściki do dźwiękowodów i wentylacji, gruszki medyczne, kremy nawilżające ułatwiające wkładanie oraz uszczelnianie wkładek lub aparatów słuchowych.

BASTEC dyskretne aparaty słuchowe Pszczyna,  Śląsk, woj. śląskie. Nowe, używane, komis. Super cenyW ofercie również: filtry, dźwiękowody, rożki, kieszenie baterii, akumulatory, różnokolorowe obudowy aparatów słuchowych, uniwersalne wkładki uszne (oliwki), testery baterii, budziki z cyfrowym generatorem dźwięku do terapii szumów usznych tinnitus, pętle i poduszki indukcyjne służące do transmisji dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych, suszarki elektryczne i wiele innych.

Wszystkie akcesoria oferujemy również w bardzo konkurencyjnych cenach!