BADANIA SŁUCHU

Aparaty słuchowe Śląsk Pszczyna – BASTEC – Badania słuchu

Aparaty słuchowe Śląsk. Badania słuchu Pszczyna

Aparaty słuchowe Śląsk. Badania słuchu Pszczyna

Zapraszamy na badania słuchu.

Badanie audiometryczne odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym i odpowiednio wyciszonym pomieszczeniu, za pomocą wysokiej klasy Audiometru Diagnostycznego firmy Siemens. Wykonujemy:

otoskopię (wziernikowanie ucha), podczas której ocenia się zewnętrzny przewód słuchowy oraz stan błony bębenkowej. Cena 10 zł*.

– audiometrię tonalną (progową) na drodze powietrznej i kostnej, która ma na celu określenie progu słyszenia obu uszu osoby badanej. Cena 50 zł*.

– audiometrię słowną, która polega na podawaniu i identyfikowaniu list słownych (liczb lub wyrazów) przy różnym natężeniu dźwięku. Określa ona rozumienie mowy. Cena 100 zł*.

*Przy zakupie aparatów słuchowych dwa pierwsze badania są bezpłatne.

Na podstawie badań można stwierdzić, czy dana osoba ma ubytek słuchu i jaka będzie ewentualna korzyść z założonego aparatu słuchowego.
Badania są całkowicie bezbolesne i niezbędne do prawidłowego dopasowania aparatów słuchowych.

       Oferujemy możliwość przymierzenia aparatów słuchowych i przetestowania ich w tzw. wolnym polu – pomieszczeniu z systemem głośników, w których prezentowane są różne sytuacje akustyczne, od cichej (np. dziecięcej) mowy, poprzez rozmowę w restauracji, kazanie w kościele, przyjęcie urodzinowe dzieci aż po rozmowę w hali maszyn, burzę, hałaśliwą ulicę czy różnego rodzaju muzykę.

Również bezpłatnie wypożyczamy aparaty słuchowe na kilka, kilkanaście dni, aby Państwo mogli sprawdzić ich działanie w codziennym otoczeniu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pomagamy słyszeć!
Zapraszamy!

 

BASTEC Aparaty Słuchowe Śląsk Pszczyna, Badania słuchu, 785667007 IconBASTEC Aparaty Słuchowe Śląsk Pszczyna, Badania słuchu, 785667007

Bielska 16, Pszczyna

5,0 211 reviews

 • Avatar Natalia Livinska ★★★★★ 2 lata temu
  Od rodziców Saszy 😊Nasza rodzina jest bardzo wdzięczna naszym polskim przyjaciołom za tak wielką i szczególnie ważną pomoc dla naszego chłopczyka. . 5 lat temu trafił do naszej rodziny, był w I klasie szkoły, umieściliśmy go w Achmatdicie … More i przebadaliśmy. I kupili urządzenia na oba uszy za 20 tysięcy hrywien.To były jego pierwsze urządzenia. Trzy lata później jeden z nich został złamany w szkole. Na komisji kontrolnej powiedzieli, że jedno ucho musi być mocniejsze, kupiliśmy urządzenie ponownie, teraz daliśmy jedno ucho za 15 000. . Biorąc pod uwagę, że mają pięcioro dzieci, a państwo zapewnia im alimenty tylko przez rok, a wcześniej nie otrzymywali alimentów przez cztery lata, ponieważ nie było statusu. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI. Z SERCA DZIĘKUJEMY ZA OPIEKĘ. ROZUMIMY TAKĄ CENĘ.. WSPANIAŁA CHARYTATYWNOŚĆ. TO NIEOPISANA POMOC DLA CHŁOPCA ZE SŁUCHEM I FINANSOWA DLA RODZINY. !!! NOWE URZĄDZENIA!!! NIECH PAN WYDAJE WAM WSZYSTKIE MIŁOSIERDZIE STO RAZY ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ. DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ.
 • Avatar rafa k ★★★★★ 4 lata temu
  W związku z tym, iż byłem zmuszony do założenia aparatów słuchowych poprzez coraz bardziej utrudniony kontakt z najbliższymi, jak również dużo kłopotliwych sytuacji w codziennym życiu zdecydowałem się w końcu na założenie aparatów. Od pierwszego … More kontaktu z panem Sebastianem wiedziałem że dobrze trafiłem! Bardzo profesjonalna i dyskretna pomoc w doborze aparatów ! Praktycznie nieograniczony okres testowania i możliwość wyboru. Miałem możliwość wypróbowania w okresie ponad miesiąca czasu czterech różnych aparatów! Pan Sebastian wykazał się dużą cierpliwością w doborze ustawień jak i doborze odpowiednich właściwych wkładek. Warto podkreślić że miałem możliwość ciągłego kontaktu z panem Sebastianem nawet poza godzinami otwarcia gabinetu ! Mam wreszcie swoje aparaty słuchowe...i poznałem świetnego fachowca :))) Gorąco polecam ! Acha no i najważniejsze... wreszcie mogę normalnie żyć :)))
 • Avatar B W ★★★★★ 2 lata temu
  Po raz pierwszy odwiedziłam gabinet P.Sebastiana chyba 3 lata temu, prosząc o pomoc w naprawie starego aparatu. Bez problemu otrzymałam taką pomoc. Aparat został naprawiony, odpowiednio ustawiony i jeszcze długo mi służył. Dlatego też przy … More zakupie nowych aparatów, bez wahania zdecydowałam się skorzystać z usług pana protetyka. Pan Sebastian, jak zwykle okazał się niezwykle kontaktowym, uczciwym i miłym człowiekiem. Na wszystkie pytania oraz wątpliwości udzielał klarownych, wyczerpujących odpowiedzi i wyjaśnień. Przed zakupem można przetestować aparaty różnych firm, co bardzo pomaga w wyborze. Szczerze i gorąco polecam oraz zachęcam do skorzystania z usług pana protetyka.
 • Avatar Katarzyna Szczyrba ★★★★★ 3 lata temu
  Można by było pisać i pisać…. obecnie rzadko zdarza się trafić na tak Profesjonalną firmę!Wybraliśmy się do Pana Sebastiana dobrać aparat słuchowy dla Naszego 2 letniego syna i szczerze powiedziawszy wybierałam firmę właśnie poprzez wystawione … More tu opinie! I to był strzał w dziesiątkę.Bardzo dobre podejście do dzieci, pełen szacunek i profesjonalizm! Mimo że Nasze dziecko należy do tych „ ruchliwych” Pan Sebastian był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Odpowiedział na każde zadane przez Nas pytanie i dobraliśmy idealnie aparat.Szczerze Polecam! Bo takich miejsc z takim podejściem to na palcach jednej ręki można policzyć!
 • Avatar Bronia Warzecha ★★★★★ 4 lata temu
  I Szczerze i serdecznie polecam usługi "BASTEK"Aparaty Słuchowe. Duży wybór aparatów słuchowych. Profesjonalna, bardzo miła i fachowa obsługa pana Sebastiana, który bardzo starannie dobiera aparat słuchowy i tak ustawia, że … More słychać bardzo dobrze, a nie słychać dodatkowych szmerów, które są dookoła. Jestem bardzo zadowolona i wiele moich znajomych i przyjaciół , którzy korzystają z porad wymienionego miłego fachowca, są również bardzo zadowoleni, a dodatkowym plusem jest współpraca z NFZ.
 • Avatar krkcrew ★★★★★ rok temu
  Dziękujemy pięknie za cierpliwość, pomoc i poradę. Jeżeli szukacie protetyka to warto się przejechać nawet 2-3 godziny by odwiedzić Pana Sebastiana(przy okazji zwiedzić Pszczynę). Profesjonalista z dużą wiedzą i fantastycznym podejściem … More do pacjenta. Pomoże, doradzi i dobierze odpowiedni aparat. Wszystko w miłej i spokojnej atmosferze bez pośpiechu i w normalnych cenach. My będziemy na pewno wracać. A wam polecamy serdecznie usługi Pana Sebastiana nawet jeżeli nie mieszkacie w Pszczynie.
 • Avatar Sławomira Lewandowska ★★★★★ 2 lata temu
  Witam, korzystałam z usługi konsultacji i zakupu aparatu słuchowego dla mojej mamy. Od pierwszego spotkania po dzień dzisiejszy wszystkie czynności związane z badaniem słuchu, doborem oraz dopasowaniem aparatu słuchowego, po sprzedaż urządzenia … More i pomoc w pozyskaniu dofinansowania przebiegły bez zarzutu. Perfekcyjnie. Pełna fachowość, rzetelność i profesjonalność. Uczciwość i bardzo sympatyczne oraz ciepłe podejście do klienta. Serdecznie polecam. Pozdrawiam pana Sebastiana.
 • Avatar Monika Bałdyga ★★★★★ 2 lata temu
  Przytulny gabinet ,przesympatyczny pan Sebastian znający się na tym co robi i zadowolenie oczywiście ze strony pacjenta/klienta. Ja przyjeżdżając ze swoimi aparatami do ustawienia po uprzednim umówieniu się telefonicznie nie zostałam zbyta, … More że się nie da i nie opłaca . Wyszłam słysząc. 😃😃😃Jestem mega zadowolona z usług i na pewno będę polecać znajomym. Pozdrawiam przemiłego Pana Sebastiana😘😘😘. Sprawa została wyjaśniona p. Sebastian będzie wiedział😉😉😉
 • Avatar Agata Jadach ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Pan Sebastian okazał się bardzo dobrym fachowcem jeśli chodzi o dobór aparatów słuchowych. Mój tata, chociaż jest bardzo wybrednym człowiekiem po rozmowie i zakupie aparatu słuchowego u Pana Sebastiana jest bardzo zadowolony. Jeśli chodzi … More o jakiekolwiek problemy dotyczące aparatów, Pan powiedział by dzwonić za każdym razem gdy coś się dzieje, gdy coś przeszkadza, by pomóc. Panie Sebastianie bardzo dziękujemy ☺️
 • Avatar Marta Treszczyńska ★★★★★ 3 lata temu
  Przede wszystkim DZIĘKUJĘ Panie Sebastianie- trafiłam do gabinetu BASTEC- Aparaty Słuchowe po nieudanych próbach w innych miejscach, w których liczyła się tylko sprzedaż najdroższych aparatów. U Pana Sebastiana znalazłam fachowy dobór … More aparatów oraz bardzo trafne ich ustawienie. Za poświęcony czas dziękuję raz jeszcze i POLECAM gabinet BASTEC- Aparaty Słuchowe w Pszczynie.
 • Avatar Anna ★★★★★ 2 lata temu
  Profesjonalna obsługa i bardzo dobry kontakt z p.Sebastianem, który dobrze rozumie sytuację i problemy osób z niedosłuchem. Cierpliwość i gotowość pomocy w każdym aspekcie związanym z zakupem i dopasowaniem aparatów i bardzo dobre podejście … More do pacjenta w naszym przypadku 8-latki. Do tego ceny nie tak wygórowane jak gdzie indziej. Polecam.
 • Avatar dagmara ziebura ★★★★★ 4 lata temu
  Jestem mega zadowolona ! Było sprawnie i profesjonalnie! Bardzo dobry kontakt. Aparat dobrany idealnie. Ceny konkurencyjne. Ale dla mnie najważniejsze to mega podejście do klienta ( starszy Pan średnio przekonany do zakupu i zorientowany … More na technologie a jednak potraktowany z największą empatią ) Zdecydowanie polecam !
 • Avatar Monika ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Dziękuję za profesjonalną obsługę i poradę w doborze odpowiedniego aparatu słuchowego mojej mamie Kazimierze.Cały proces przebiegł w miłej atmosferze, czuła się jak ważna klientka, której zdrowie, komfort i dobre samopoczucie jest dla Państwa … More najważniejsze. W jej imieniu polecam Państwa firmę innym klientom.
 • Avatar Teresa Godziek ★★★★★ 2 lata temu
  Dziś tata był na badaniu słuchu u Pana Sebastiana , poleciła nam go pani Laryngolog i słusznie bo zarówno tata jak i bratowa , która z nim była oceniają obsługę na wysokim poziomie bardzo rzetelny i miły , profesjonalne … More podejście do klienta 🙂 także polecamy na pewno!
 • Avatar Bartosz Ce ★★★★★ 2 lata temu
  Dnia 27.05.2022 byłem na badaniu słuchu u Pana Sebastiana. Obsługa na najwyższym poziomie, doraźnie wytłumaczył każdą czynność, która była prowadzona. Biuro bardzo ładnie wykonane, a nawet można liczyć na kawkę lub herbatkę jak sam Pan … More Sebastian na początku zaproponował. Bardzo polecam!