Aparaty słuchowe Śląsk Pszczyna - BASTEC - Badania słuchu

Aparaty słuchowe Śląsk Pszczyna – BASTEC – Badania słuchu


KOMIS

Komis aparatów słuchowychUżywane aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe Śląsk Pszczyna – BASTEC

Gdzie sprzedać używane aparaty słuchowe?

W sprzedaży komisowej posiadamy wiele markowych aparatów słuchowych producentów tj. Signia, Phonak, Audio Service, Oticon, Widex, Re Sound, Interton, Bernafon i inne.

To jest wyrób medyczny. Używaj go z instrukcją używania lub etykietą.

Przyjmujemy w komis i sprzedajemy zauszne używane i nowe aparaty słuchowe z terenu całej Polski. Oferta komisu dotyczy tylko i wyłącznie aparatów, które posiadają minimum 6-miesięczną gwarancję producenta i pochodzą od polskich dystrybutorów.

Jeżeli mają Państwo do sprzedania zauszy aparat słuchowy, najpierw prosimy o przesłanie poniższych informacji za pośrednictwem „Formularza kontaktowego” znajdującego się w zakładce „Kontakt”:

– producent i model aparatu,
– data zakupu i okres gwarancji,
– dane sprzedawcy (nazwa i miejscowość),
– cena zakupu,
– stan fizyczny,
– ewentualne akcesoria,
– oczekiwana kwota za aparat bez doliczania naszej marży (25%)
– numer telefonu do kontaktu,
– miasto, w którym aparat można odebrać,
– czy wyrażają Państwo zgodę na sprzedaż aparatów osobno (jeśli są dwa).

Wiadomości nie posiadające wszystkich powyższych informacji będą ignorowane.

W razie jakiegokolwiek zainteresowania ze strony pacjentów Państwa aparatami, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie i poprosimy o dostarczenie aparatów na adres naszego gabinetu (osobiście lub wysyłkowo). Aparaty zostaną sprawdzone i przymierzone pacjentowi. Jeśli zdecyduje się na zakup sporządzimy z Państwem umowę kupna-sprzedaży i rozliczymy się za aparaty (gotówka lub przelew – do uzgodnienia).


Do zaproponowanej przez Państwa ceny doliczymy 25% marży komisowej, dlatego prosimy o przesyłanie przemyślanych ofert cenowych, żeby Państwa używany aparat nie kosztował w komisie więcej niż nowy po odliczeniu refundacji NFZ (najczęściej -1.050 zł). Aparaty używane nie podlegaj żadnej refundacji.

Nie zajmujemy się sprzedażą „wzmacniaczy słuchu”, które mają niewiele wspólnego z aparatami słuchowymi oraz sprzedażą używanych aparatów wewnątrzusznych.

Uwaga! Nie sprzedajemy aparatów słuchowych na odległość (wysyłkowo). Zakup aparatu słuchowego musi zostać poprzedzony badaniem otoskopowym, badaniem słuchu oraz dopasowaniem aparatu do ucha i do ubytku słuchu pacjenta. Dopasowanie aparatów i poprzedzające go badania są bezpłatne (ich koszt jest zawarty w cenie aparatów). Wyjątek stanowią sytuacje, w których pacjent wcześniej uzgodni z lokalnym gabinetem protetyki słuchu, dopasowanie aparatu zakupionego za naszym pośrednictwem. Szczegóły takiej transakcji omawiamy z każdym indywidualnie.

Zauszne używane aparaty słuchowe można kupić w komisie już od 500 zł!

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – więcej w zakładce Kontakt.

Pomagamy słyszeć!